Zdravé svačinky

přidáno: 25. 11. 2010 22:53, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 7. 12. 2010 5:31 ]
Ve spolupráci Speciální ZŠ školy Poděbrady, OS Přístav a MÚ Poděbrady se dne 24.11.2010 uskutečnil jednodenní projekt „Zdravé svačinky“.  Během celého dne se po skupinkách v našem bytečku střídali žáci i pedagogové a ochutnávali dobroty. Vedoucí celé akce paní Saifertová nejprve každé skupince poutavým stylem vysvětlila důležitost správné stravy. Poté dětem zodpověděla veškeré dotazy ohledně přípravy jednotlivých pokrmů. Nakonec si všichni moc pochutnali např. na čočkovém salátu, mrkvovém koláči, pohankovém pyré, špenátovém toustu, ovocném salátu, jáhlové pomazánce atd.

Paní Saifertové a žákům Hotelové školy Poděbrady, kteří pro nás vše připravili, za výborné pochoutky moc děkujeme.