vzkazy‎ > ‎

Prosba....

přidáno: 20. 4. 2017 4:21, autor: Radka Šindílková

Vážená paní, vážený pane,

 

obracím se na Vás s prosbou, kterou jste jistě četl/a již mnohokrát. Jsem studentkou univerzity Hradec Králové a právě dokončuji studium oboru Sociální pedagogika. V rámci své diplomové práce, ve které se zabývám mírou resilience v českých rodinách, jsem jako metodu výzkumu zvolila dotazníkové šetření. Jedná se o standardizovaný dotazník FACES IV (zasílám v příloze). Mým výzkumným vzorkem jsou všechny české rodiny, ve výzkumu se dále zaměřuji na porovnání úplných a neúplných rodin z pohledu míry resilience. 

 

Je mi jasné, že podobných žádostí máte mnoho, i přes to to však zkouším. Jelikož je obtížné získat respondenty do dotazníků, zvláště pak rodiny, rozhodla jsem se využít i této možnosti a oslovit Vás. Snažím se, aby můj výzkum byl proveden poctivě a byl co nejvíce validní. Z toho důvodu potřebuji velké množství respondentů. Chtěla bych Vás proto požádat, zda byste můj dotazník, který je anonymní a volně přístupný na internetu (odkaz zde: https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/dotaznik-rodinneho-fungovani/), zprostředkovali rodičům Vašich žáků skrze e-mailové adresy nebo školní přihlašovací systém, pokud takový máte. 

 

Uvědomuji si, že podobné e-maily pro Vás musí být již otravné. Přesto doufám, že budete ochotni mi s tímto výzkumem pomoci. Ráda Vám zodpovím jakékoli dotazy. Dále Vám samozřejmě v případě Vašeho zájmu ráda poskytnu výsledky mého výzkumu nebo celé znění mé diplomové práce.

 

Mnohokrát děkuji.

 

S přáním hezkého dne Bc. Iveta Kubaštová

 

Comments