Ze ZUŠ přejeme všem příjemný a úspěšný školní rok 2019/2020

přidáno: 27. 9. 2019 2:29, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 27. 9. 2019 2:30 ]
Taneční projekt ,,Příběh tance,, vypráví  hudbou, slovem a hlavně tancem příběh malé holčičky, která zanevřela na tancování, protože jí taneční pohyb nešel a na hodině tance se jí spolužáci posmívali...... maminka jí přesvědčuje, aby to nevzdávala, ale ona už tančit nechce.....dívence se zdá v noci sen, ve kterém se objeví Múza, která vezme dívenku na taneční procházku od pravěku po současnost....ve snu se holčička setká s různými styly tanců z celého světa ....postupně si je s pomocí Múzy zatančí,  holčička si tanec zamiluje a probouzí se s touhou tančit dál...

Posíláme nabídku Tanečního oboru ZUŠ – pozvánku na taneční představení Příběh tance, které mělo premiéru a 5 repríz v červnu v poděbradském Divadle Na Kovárně. Představení bylo úspěšné a na všechny zájemce se nedostalo, proto jsme v červnu slíbili a v září nabízíme dvě představení pro veřejnost út 24.9. a st 25.9. od 18 hodin ( viz plakátek v příloze, vstupenky 100,- Kč v pokladně MKC ).
Obě představení jsou benefiční, výtěžek ze vstupného je věnován seniorům žijícím v domovech Diakonie ČCE v Libici nad Cidlinou, v Pátku a v Opolanech.
Prosím, kdo budete mít zájem o návštěvu představení pro školy od 10 hodin 25. nebo 26. září objednávejte na email reditelka@zus-podebrady.cz nebo tel. 724 783 866

Těšíme se na vaši návštěvu, Mgr. Hana Janiššová, ředitelka ZUŠ