Podzimní prázdniny začnou v zoo již v sobotu!

přidáno: 22. 10. 2013 5:04, autor: Radka Šindílková
Hned dvě možnosti vyžití připravila pro děti děčínská zoologická zahrada na nadcházející podzimní prázdniny. První je stanovištní soutěž o zajímavé ceny, která bude návštěvníkům k dispozici již od soboty 26. října až do středy 30. října. Kdo během těchto dnů správně odpoví na zvídavé otázky velkého podzimního kvizu, ten se dostane do slosování o slevové poukazy na nákup sportovních potřeb v obchodě Ski Bartoň Sporty hodnotě 500, 300 a 100 korun a také dárkový balíček propagačních předmětů Zoo Děčín.

Další prázdninový program připravila zoo na úterý 29. října. Jde o úplnou novinku, zoo totiž láká děti ven na výlet mimo areál zoo. Cílem výletu bude chráněná přírodní oblast Libouchecké rybníčky a Holý vrch. Na trase čeká účastníky nejen spousta her, ale i seznámení se zvířaty a rostlinami typickými pro danou oblast a nebude chybět ani táborák s opékáním buřtů. Dětem se budou věnovat lektoři environmentálníhostřediska ZooŠkola. „Dobrodružná výprava je určena pro celkem 15 dětí ve věku od 1. do 9. třídy základní školy a je nutné se na ni předem přihlásit. Lze tak učinit v Expozici Rajské ostrovy na Teplické ulici.Přihláška je ke stažení na webu www.zoodecin.cz v sekci Kalendář akcí nebo ji lze vyzvednou v Expozici Rajské ostrovy. Platná bude až po zaplacení účastnického poplatku ve výši 100,- korun,“ vysvětlila mluvčí zoo Alena Houšková. Sraz dětí je naplánován na dobu od 7 do 7.30 hodin v Expozici Rajské ostrovy, rozchod pak v 15 hodin tamtéž. Účastníky čeká přibližně pětikilometrová procházka, do Libouchce se skupina dopraví příměstskou dopravou.

Ing. Dagmar Floriánová
vedoucí Centra návštěvnických služeb
Zoologická zahrada Děčín - Pastýřská stěna, p.o.
Žižkova 1286/15, 405 02 Děčín 4
tel.: 412 531 626, 603 258 755
e-mail: marketing@zoodecin.cz

www.zoodecin.cz