Podána stížnost na kvalitu obědů....

přidáno: 22. 9. 2017 6:42, autor: Radka Šindílková

Vážení rodiče,

jako reakci na Vaše množící se stížnosti na kvalitu obědů jsem dnes odeslala oficiální „Stížnost“ adresovanou ředitelce Střední zemědělské školy, která má kuchyň ve své kompetenci.

Upozornila jsem na kolísající a ne příliš valnou kvalitu obědů, což jsme řešili již v loňském školním roce, zatím na půdě naší školy. Vyjmenovala jsem konkrétní nedostatky, které jste mi sdělili, případně jsem zjistila od ostatních strávníků (z řad pedagogů apod.). Žádám v dopise o přezkoumání kvality stravy a její zlepšení a rovněž o písemné vyjádření, jak bude tato neuspokojivá situace řešena, abych Vás mohla o dalších krocích informovat.

Někteří z Vás se připojili podpisem, za což děkuji.

Pokud máte nějaké další otázky či připomínky, prosím obraťte se na mne. Děkuji za spolupráci.

Lenka Horáková