Pobytová akce

přidáno: 11. 10. 2013 8:59, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 11. 10. 2013 9:16 ]

Vážení rodiče i v letošním školním roce Vám OS Alfa Human Service nabízí
,

"V letošním roce pořádáme pobyty pro rodiny s dětmi se zdravotním postižením. Projekt v rámci kterého pobyty pro pečující rodiče pořádáme je opět dotován prostředky ESF, tudíž je cenově pro rodiče dostupný. V současné chvíli nabízíme volná místa na listopadový pobyt, který se koná v termínu od 15 - 21.11.2013 opět ve Střelských Hošticích. Podrobnější informace viz leták.

V rámci projektu Podpora pečujících rodičů a jejich dětí se ZP (jehož součástí jsou i zmíněné pobyty) plánujeme i bezplatné workshopy pro pečující rodiče, které budou probíhat od nového roku ve spolupráci se školami (na témata hranice a rituály dětí se ZP, sdílená péče apod.)"

Více informací o projektu a organizaci naleznete zde: http://www.alfabet.cz/index.php/aktualni-projekty/podpora-pecujicich-rodicu-a-jejich-deti-se-zp/zakladni-informace