Nový projekt "S RODIČI NA PALUBĚ"

přidáno: 24. 9. 2017 4:24, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 24. 9. 2017 4:26 ]
Na školní rok 2017-18 jsme připravili projekt „S RODIČI NA PALUBĚ“. Lektoři Přístavu se s Vámi budou setkávat vždy jedno odpoledne v měsíci a všem aktivním účastníkům teoreticky nastíní a prakticky ukáží jednotlivé činnosti zaměřené na danou terapii či aktivitu v kroužku. Prostor bude i pro dotazy.

První aktivitou bude představení dlouhodobého projektu Ucelená rehabilitační a terapeutická péče a vysvětlení propojení a vzájemného fungování Speciální základní školy Poděbrady, příspěvkové organizace a Občanského sdružení PŘÍSTAV, z.s.

Schůzka s Vámi rodiči je naplánována na pátek 13.10.2017 v bytečku. Začátek je v 15:30h

Těším se na Vaši hojnou účast, s pozdravem Radka Šindílková

P.S. Hlídání Vašich dětí v tomto čase není zajištěno. Vstupné na akci je zdarma. Kávička a lehké občerstvení bude k dispozici na místě.

ĉ
Radka Šindílková,