Celorepublikový projekt STOBu

přidáno: 12. 10. 2016 0:49, autor: Radka Šindílková

Školní rok vašich dětí už je v plném proudu. A co vy, rodiče? Máte někdy chuť se vrátit do školních lavic a studovat?

Máme pro vás báječnou příležitost naučit se zásady správné výživy a zdravého životního stylu. Přihlaste se do nového projektu, kde najdete spoustu zajímavých témat, soutěží a úkolů. Vzdělávejte se a především to začněte dělat!

Celý projekt Prožij rok zdravě startuje v lednu 2017. Ale už teď v říjnu si můžete v rámci pilotní verze projektu otestovat, jak jste na tom se svými návyky a znalostmi z výživy a pohybu.

Zapojte se do projektu zde

Přineseme vám nejnovější informace, zábavné i poučné články, spoustu zajímavých tipů a materiálů a především vám poskytneme podporu a společnost dalších lidí, kteří mají stejný cíl jako vy – žít zdravě.

Více informací o pilotní verzi projektu Prožij rok zdravě zde

V rámci projektu můžete získat i věcné ceny. Hlavní cenou je týdenní pobyt se STOBem pro jednu osobu v Luhačovicích, dále na dva z vás čeká týdenkrabičkové diety od Zdravého stravování, ale cen je mnohem více a najde se opravdu pro každého něco, tak pojďte do toho!

Toto vše ale slouží jen jako malá motivace pro ty z vás, kdo mají soutěživého ducha. Nezapomeňte, že to děláte především pro sebe a pro své zdraví.

Zapojte se do projektu zde

Těšíme se na vás!

Váš STOB

Tento projekt pro vás připravil spolek Hravě žij zdravě ve spolupráci s týmem STOBu. Tvorba projektu byla v roce 2016 finančně podpořena grantem hlavního města Prahy (DOT/04/03/005752/2016) a dotačním programem MZČR „Národní program zdraví – projekty podpory zdraví“ č. SOZ/10675/6306/2016/1.

Naleznete nás na sociálních sítích: